Запрошуємо до участі в науковому дослідженні!

Ви знаходитесь на дослідницькому порталі moiamihratsiia.org, де Ви отримаєте зворотній зв’язок про свої капітали та дізнаєтесь, як Ваша ситуація представлена на фоні суспільства, в якому Ви живете. Використайте знання, які Ви тут отримаєте, як відправну точку для дій.

Про Moя Міграція

Що таке www.moiamihratsiia.org?

Це вікно до пізнання Вашого потенціалу на ринку праці.

Кожен з нас щось вміє і все життя збагачує свої ресурси.
МояМіграція – це інструмент, який допоможе вам інтегруватися завдяки вашим компетенціям на ринку праці, на будь-якому етапі вашої кар’єри та в будь-якому місці.

МояМіграція має подвійний сенс.
Для людей, які:
1. мають досвід виїзду за кордон власної країни, жили та працювали там або все ще там перебувають
2. не мали досвіду життя та роботи за кордоном, але можуть мати досвід міграції всередині країни, мобільності на ринку праці через зміну роботи, перерви в роботі, просування по службі або відкриття власної справи.

У цьому науковому дослідженні Ви дізнаєтеся про чотири ключові людські капітали: людський, психологічний, соціальний та економічний.

Ви можете: використовувати отримані результати під час співбесіди при прийомі на роботу, працевлаштуванні або просуванні по службі, або включити їх у своє резюме та портфоліо для використання на ринку праці.

Тільки Ви маєте доступ до Ваших індивідуальних результатів, і Ви самі вирішуєте, чи ділитися ними з ким-небудь, наприклад, з роботодавцем.

Анонімне наукове дослідження

Будь ласка, будьте чесними. В опитуванні немає правильних чи неправильних відповідей. Ми запитаємо Вас про ваші капітали, особистість, професійну ситуацію та міграційний досвід (якщо у Вас такий є).

Етапи дослідження

Спочатку ми задамо вам кілька базових запитань (про Ваш вік, стать, роботу, міграційний досвід тощо). Подальше дослідження поділено на ЧОТИРИ частини, кожна з яких займає кілька хвилин.

Вам не потрібно відповідати на всі запитання відразу. Ви можете заповнити кожну частину окремо, у зручний для вас час, після отримання індивідуального коду. Запишіть свій код (наприклад, на аркуші паперу або у файлі Word), це дозволить Вам повернутися до наступних частин дослідження.

Після заповнення кожного кроку опитування ви отримаєте від нас зворотню інформацію, яка допоможе вам краще пізнати себе та допасуватися на ринку праці. Фідбек спочатку з’явиться на сайті порталу, а після заповнення всіх частин, ви зможете завантажити його у PDF-версії та додати до свого професійного портфоліо.

Якщо Ви готові, розпочніть участь у дослідженні!

Старт

Чи Ви зрозуміли вище наведену інформацію?

Згода на участь у дослідженні

Даю згоду на участь у дослідженні, метою якого є вимірювання психосоціальних капіталів людей з різними соціально-демографічними характеристиками. Хочу повідомити, що усвідомлюю, що участь у цьому дослідженні є добровільною. Отримані результати є конфіденційними, а це означає, що індивідуальні дані, отримані від учасника, не будуть розповсюджуватися таким чином, щоб можна було ідентифікувати особу, а лише оброблятимуться з науковою метою. У разі виникнення питань чи сумнівів на кожному етапі дослідження та після його завершення, будь ласка, зв’яжіться з особою, відповідальною за проект (Іванною Килюшик ikyliushyk@kozminski.edu.pl).

Після ознайомлення з інформацією, представленою вище

Проект створений дослідницями з Академії Леона Козьміньського. Проект фінансується Національним центром науки з гранту 2020/37/B/HS6/02342 OPUS.

Портал створений за мотивами проекту “Моя моральність” доктор Маріоли Парузель-Чачура