ПРО ДОСЛІДЖЕННЯ

Які твої капітали?

Ви знаходитесь на дослідницькому порталі moiamihratsiia.org, де отримаєте зворотній зв’язок щодо ваших психосоціальних капіталів та дізнаєтесь, як ваша ситуація співвідноситься з іншими.

Що таке www.moiamihratsiia.org?

Це двері до розкриття вашого потенціалу на ринку праці.
Кожен з нас щось вміє і все життя збагачує свої ресурси.

МояМіграція – це інструмент, який допоможе Вам ІНТЕГРУВАТИСЯ через компетенції на ринку праці, на будь-якому етапі Вашого кар’єрного шляху і в будь-якому місці.

MояМіграція має потрійний сенс.

Для людей, які:
– мають досвід виїзду за кордон власної країни, жили і працювали там або досі там перебувають
– не мали досвіду життя та роботи за кордоном, але можуть мігрувати глибоко в себе; для людей, які хочуть відкритися світу та
– мають досвід мобільності на ринку праці через зміну роботи, перерви в роботі, просування по службі або відкриття власної справи, адже на ринку праці кожен є мігрантом.

Це як географічна міграція, так і ментальна або професійна. Йдеться про перетин як територіальних, так і психологічних кордонів.

У цьому науковому дослідженні ви дізнаєтеся про чотири ключові людські капітали: людський, психологічний, соціальний та економічний.

Ви можете: використовувати отримані результати під час співбесіди при прийомі на роботу або просуванні по службі, або включити їх у своє резюме та портфоліо для використання на ринку праці.

Тільки Ви маєте доступ до Ваших індивідуальних результатів, і Ви самі вирішуєте, чи ділитися ними з ким-небудь, наприклад, з роботодавцем.

Проект створений дослідницями з Академії Леона Козьміньського. Проект фінансується Національним центром науки з гранту 2020/37/B/HS6/02342 OPUS.

Портал створений за мотивами проекту “Моя моральність” доктор Маріоли Парузель-Чачура

Відкрийте потенціал Вашої міграції!

Візьміть участь у дослідженні та отримайте зворотній зв’язок щодо ваших капіталів.